Kategorie
Zdrowie & Uroda

Psoridex – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Jak leczyć łuszczycę?

Łuszczyca jest prawdziwą zapalną i przewlekłą chorobą skóry. Łuszczyca nie jest zaraźliwa, jednak w naszym kraju dotyka około 2 milionów osób, co stanowi około 3% Polaków.

Łuszczyca może pojawić się w każdym wieku, ale zwykle pojawia się po raz pierwszy po okresie dojrzewania i przed trzydziestym rokiem życia i jest rzadkością u dzieci. Zazwyczaj wczesny początek łuszczycy, przed okresem dojrzewania, związany jest z zazwyczaj cięższymi postaciami. Łuszczyca dotyka bezkrytycznie mężczyzn i kobiety i zazwyczaj ustępuje w okresie letnim, a następnie powraca w chłodniejszych miesiącach. www.psoridex.pl

Zwykle patologia ta przedstawia się jako czerwone plamy i płytki. Te ostatnie są zwykle pokryte jasnymi łuskami, które zazwyczaj znajdują się głównie na kolanach, łokciach, obszarze krzyżowym, dłoniach, stopach, a także na skórze głowy.

W leczeniu tej patologii istnieją liczne terapie, które jednak odnoszą się do receptury pochodzenia chemicznego, która często nie jest odpowiednia dla nikogo. Ale od dziś możesz spróbować rozwiązać ten irytujący problem z produktem, który zawiera tylko składniki pochodzenia naturalnego.

Co to jest Psoridex?

Jak w przypadku każdego produktu, który jest wprowadzany na rynek, istnieje wiele pytań, które można sobie zadać, ale pytanie, które można zadać sobie najbardziej: czy Psoridex naprawdę działa?

Według producenta, który rozprowadza ten produkt również w Polsce, Psoridex działa dzięki swojej szczególnej formule i byłby w stanie to zrobić:

 • zmiękczają strupki skóry i ułatwiają odpadanie.
 • Zmniejszyć stan zapalny i swędzenie, dając ulgę od swędzenia i świeżość dotkniętej okolicy.
 • Odbudowa mikrokrążenia krwi i rewitalizacja obszaru dotkniętego chorobą dzięki wsparciu minerałów i witamin.
 • Dezynfekuj skórę aktywnymi jonami srebra, które pomagają zapobiegać infekcji.

Producent oświadcza, co można również zobaczyć na oficjalnej stronie internetowej, że skład kremu jest wykonany wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego i dlatego Psoridex może być stosowany przez każdego, ponieważ byłby wolny od skutków ubocznych i wskazań. Dlatego też jest ona odpowiednia również dla osób młodszych, które, jak już wcześniej powiedzieliśmy, mogą być dotknięte tą nieestetyczną i irytującą chorobą. www.psoridex.pl

Składniki Psoridex

Psoridex zapobiega powstawaniu łuszczycy

Producent oświadcza, że Psoridex działa na szczególną i zrównoważoną formułę opartą na naturalnych ekstraktach:

 • Parafina: w składzie płynnym posiada liczne właściwości lecznicze i antybakteryjne znane od czasów starożytnych i często stosowane w kosmetologii jako baza do kremów. Substancja ta pozwala innym składnikom Psoridexu przeniknąć nawet do najgłębszych warstw skóry.
 • Olej słonecznikowy: który, jak wielu będzie wiedziało, ma ważne właściwości przeciwgrzybicze i przeciwbólowe, jest w stanie zmiękczyć skórę, odżywiając ją i łagodząc uczucie swędzenia.
 • Rosa Canina: olejek pozyskiwany z tej perfumowanej rośliny, jest od dawna stosowany zarówno w przemyśle farmaceutycznym jak i kosmetycznym, ponieważ jest w stanie wyeliminować martwe komórki skóry. Oferuje również cenne właściwości antyoksydacyjne. Dzięki zawartości licznych witamin i minerałów jest w stanie odżywiać skórę i zwalczać suchość.
 • Olejek migdałowy: przywraca równowagę działania gruczołów łojowych i łagodzi swędzenie.
 • Olej z kiełków pszenicy: zdolny do stymulowania regeneracji naskórka poprzez jednoczesne jego złuszczanie i nawilżanie.

Jak korzystać z Psoridex?

Aplikacja kremu jest bardzo prosta. Procedura, którą należy stosować, jest następująca:

 • Oczyść dotknięty obszar letnią wodą.
 • Nałożyć odpowiednią ilość kremu Psoridex
 • Masujcie go równomiernie na obszarze dotkniętym łuszczycą.
 • Niech działa przez około piętnaście minut
 • Najlepsze rezultaty uzyskuje się stosując go kilka razy dziennie

Cena Psoridex i gdzie kupić?

psoridex-big-x-

Krem Psoridex jest produktem niedawno wprowadzonym na rynek polski jako zabieg na dokuczliwą łuszczycę. Jest to motywacja, która skłoniła producentów do zaoferowania go w cenie startowej w celu promowania tego produktu, który jest już sprzedawany w Polsce i na całym świecie. W chwili obecnej, nawet jeśli na krótki czas i przy ograniczonej liczbie opakowań, istnieje możliwość zakupu kremu Psoridex z 50% zniżką w stosunku do ceny katalogowej. www.psoridex.pl

Aby mieć pewność, że kupisz oryginalny krem Psoridex, należy zapoznać się z oficjalną stroną producenta. Złożenie zamówienia jest niezwykle szybkie i łatwe. Wystarczy wejść na stronę internetową Psoridexu i wypełnić formularz na stronie głównej, podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Przedstawiciel firmy skontaktuje się z Tobą w krótkim czasie i poprosi o szczegóły dotyczące wysyłki, a płatność nie zostanie dokonana. Krem Psoridex dotrze do Państwa pod wskazany przez Państwa adres i wystarczy wpłacić należną kwotę bezpośrednio do kuriera, który dostarczy produkt. W tym momencie trzeba będzie tylko sprawdzić skuteczność kremu Psoridex.