Kategorie
Fit Sylwetka

OSlim – odchudzanie – skład – cena – opinie – gdzie kupić?

www.oslim.pl

OSlim - odchudzanie - skład - cena - opinie - gdzie kupić?


OSlim jest najnowszym produktem, który pojawi się na rynku odchudzania i wydaje się obiecywać wiele rzeczy, które wiele kobiet (i mężczyzn) chcą. Czy OSlim może być rozwiązaniem, na które każda kobieta czeka, aby schudnąć łatwo i szybciej?

Aby schudnąć szybciej i skuteczniej, bez nieznośnych diet, należy wziąć pod uwagę pewne czynniki, które, jeśli nie są one zawarte w swoim życiu, utrata masy ciała pigułki nie będą miały żadnego wpływu. Mówię tu o sporcie i zdrowym trybie życia, zrównoważonej diecie oraz niskiej zawartości cukru i tłuszczu.

Niezależnie od tego, jakie suplementy utrata masy ciała wybierzesz, leczenie będzie daremne, jeśli nie szanujesz tych rzeczy. Nie wierzcie w obietnice takie jak „z tym suplementem można schudnąć bez konieczności uprawiania sportu lub diety”, „stracić 5 kilogramów w zaledwie 7 dni” itp. Musisz uważać na to, co jesz, o której godzinie i robić więcej ćwiczeń fizycznych.

Obietnice tego dodatku utraty wagi, OSlim, może sprawić, że każdy spróbuje te kapsułki, ale najpierw trzeba wiedzieć kilka rzeczy o nich. W tym artykule znajdziecie Państwo informacje o składnikach produktu, jego działaniu i cenie.

Co to jest OSlim?

OSlim jest suplementem diety, który może pomóc w utracie wagi i jest dostępny w postaci tabletek. Produkt jest nowy i niedawno pojawił się na liście suplementów odchudzających. Producenci mówią, że jest to produkt w 100% naturalny i może pomóc Ci stracić nawet 12 kilogramów w ciągu zaledwie 1 miesiąca.

Czy to naprawdę może być tak? Czy te pigułki mogą pomóc w szybkiej i zdrowej utraty wagi? Oczywiście, na oficjalnej stronie produktu, twierdzą, że przyczyniają się do bardzo bezpiecznego i zdrowego odchudzania. Nie spodziewałem się powiedzieć inaczej…

Jakie są składniki OSlim?

Producenci mówią nam, że OSlim jest produktem odchudzającym, który nie zawiera żadnych syntetycznych lub chemicznych substancji, które mogą wpływać na organizm i nie przybierze na wadze po zakończeniu zabiegu. Suplement zawiera wyłącznie naturalne i organiczne składniki.

Podobny produkt, tylko w kapsułkach musujących, zawierający niektóre składniki, takie jak OSlim jest OxySlim produkt utrata masy ciała, o którym można przeczytać więcej informacji i komentarzy tutaj.

Wśród składników OSlim zaprezentowanych na oficjalnej stronie są:

 • Garcinia Cambogia – wszechobecny składnik suplementów odchudzających i dobrze znany z dobroczynnego wpływu na zdrowie organizmu.
 • Różne ekstrakty owocowe takie jak – maliny, truskawki, jeżyny, borówki amerykańskie
 • Wyciąg z imbiru – uznawany za służący do spalania tłuszczu i przyspieszania przemiany materii
 • Wapńhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Wapń
 • Kozieradka – jest rośliną bardzo bogatą w witaminy, minerały, które pomagają przyspieszyć spalanie tłuszczu.

Uwaga! Na liście składników pojawiają się tylko te, które napisałem powyżej, ale po dokładnej analizie strony można zauważyć, że kapsułki te zawierają również taurynę i kofeinę.

www.oslim.pl

Jak działa OSlim?

OSlim jest suplementem odchudzającym, który dzięki swoim składnikom przyspiesza metabolizm, promuje szybkie i skuteczne spalanie tłuszczu i zmniejsza apetyt na żywność. OSlim zwiększa poziom energii, eliminuje tłuszcz wokół brzucha i wywołuje uczucie sytości bezpośrednio po podaniu kapsułki.

To nie oznacza, że nie będziesz musiał jeść, ale wręcz przeciwnie. Jedzenie o ustalonych porach, niskokaloryczne i bardzo zdrowe posiłki Wybieraj owoce zamiast ciastek/czekolady lub innych słodyczy i jedz domowe jedzenie.

Wyrzuć fast-foody, słodycze, alkohol lub papierosy, jeśli chcesz, aby tabletki OSlim działały. Pamiętaj też, aby uprawiać sport, gdy masz wolny czas. Jest to niezbędne do uprawiania sportu, zwłaszcza gdy chcesz schudnąć i wziąć suplement taki jak OSlim.

Jeśli nie lubisz tracić na wadze z tego typu kapsułką, polecam Chocolate Slim. Sproszkowany suplement, z którego można przygotować napój o smaku czekoladowym, który może pomóc w utracie wagi.

Jak schudnąć z OSlim? Jak stosować?

OSlim Tabletki Odchudzające są podawane w postaci 1 kapsułki dwa razy dziennie, podczas lub po głównych posiłkach w ciągu dnia. Powinny być połknięte z filiżanką wody.

Na oficjalnej stronie internetowej produktu OSlim jest mowa o tym, że można stracić nawet 10-12 kilogramów w ciągu zaledwie 1 miesiąca, 3,5 kilograma/tydzień lub 0,5 kilograma/dzień. Te liczby wydają mi się przesadzone, a przede wszystkim nie jest zdrowo tracić tak wiele w ciągu zaledwie jednego miesiąca.

Uważam, że skuteczność tych pigułek wynosi 5-6 kg/miesiąc i to przy sporcie i właściwej diecie. Bez ćwiczeń fizycznych oraz zdrowego i zrównoważonego stylu życia, nie pomoże Ci stracić ani jednego grama. Jeśli chcesz mieć harmonijne ciało, a przede wszystkim być zdrowy, musisz dokonać pewnych wyrzeczeń.

Utrzymanie zrównoważonej diety dla zdrowego i skutecznego odchudzania.

Gdzie kupić OSlim? Jaka jest jego cena?

Gdzie kupić OSlim? Jaka jest jego cena? Apteka allegro opinie

OSlim jest dostępny tylko na oficjalnej stronie internetowej, ponieważ jest to niedawno wydany produkt. Mogą one również pojawić się w aptekach lub sklepach specjalistycznych, więc na bieżąco informujemy je o tych informacjach.

www.oslim.pl

Zanim zaczniesz przyjmować te kapsułki, skonsultuj się z lekarzem i poproś o poradę. Upewnij się, że jest odpowiedni dla Ciebie i że nie masz alergii na żaden ze składników OSlim.Jakie ćwiczenia efektywnie i łatwo pomagają spalić tłuszcz?

 • Trening interwałowy o dużej intensywności (HIIT): Jest to prawdopodobnie jeden z najszybszych i najbardziej efektywnych sposobów na utratę tkanki tłuszczowej w żołądku i zmniejszenie ogólnego odsetka tkanki tłuszczowej w organizmie. HIIT to bardzo intensywny, krótki okres ćwiczeń, który zwykle nie przekracza 30 minut, z krótkimi przerwami na regenerację 30-60 sekund. W zależności od indywidualnego poziomu sprawności fizycznej, typowa sesja HIIT może trwać od 15 do 30 minut. Jest to ciężki i trudny rodzaj treningu, dlatego też wymaga dużej motywacji do utrzymania spójnego programu.
 • Trening siłowy: Podnoszenie ciężarów zwiększa tempo przemiany materii i zapewnia utrzymanie efektywnego tempa spalania tłuszczu, co oznacza, że tłuszcz spala się nawet po zakończeniu treningu. Ćwiczenia z ciężarkami spalają tłuszcz i budują mięśnie, zmniejszając procentową zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie, a także tonizują organizm. Trening siłowy powinien być idealnie połączony z ćwiczeniami HIIT i cardio, takimi jak bieganie, pływanie i jazda na rowerze.
 • Bieganie lub energiczny spacer: Ponieważ nie ma sposobu na ukierunkowanie tkanki tłuszczowej żołądka, ćwiczenia takie jak bieganie spalają kalorie i zmniejszają procent tkanki tłuszczowej w organizmie, zmniejszając tłuszcz wokół żołądka i innych części ciała.
 • Eliptyczny trener: Korzystanie z trenera eliptycznego ma niewielki wpływ w porównaniu z bieganiem i joggingiem, ale jest to skuteczny trening cardio o niskim wpływie. 30 minut na trenerze eliptycznym może spalić około 300 kalorii. Bieganie spala więcej kalorii, ale jest więcej zużycia stawów, więc może nie być idealny dla starszych osób, które nie są przyzwyczajeni do niego lub tych, którzy mają zapalenie stawów.
 • Jazda na rowerze: Jazda na rowerze jest skutecznym ćwiczeniem kardiochirurgicznym. Można jeździć na rowerze na świeżym powietrzu lub trenować na rowerze stacjonarnym. Przy dużej prędkości i intensywności jazdy na rowerze, można stracić 500 kalorii podczas 30-minutowego treningu.
 • Rosyjskie zakręty: Należy usiąść na podłodze i trzymać nogi wyprostowane lub zgiąć kolana i odchylić się lekko do tyłu tworząc kształt litery V. Tę postawę należy utrzymać podczas skręcania górnej części ciała z boku na bok, nie ruszając nogami. Ręka może być połączona przed klatką piersiową. Rosyjskie skręcenia mogą być również zwiększone poprzez trzymanie hantla przed klatką piersiową i stopniowe zwiększanie jego wagi. Zwiększa to opór, wzmacnia mięśnie i spala więcej kalorii. Pomocne może być około pięciu zestawów z 30 powtórzeniami.
 • Chrupki rowerowe: Chrupki rowerowe pomagają spalić tłuszcz żołądkowy i wzmocnić mięśnie brzucha. W tym ćwiczeniu należy położyć się na plecach z rękami za głową, a następnie podnieść kolana do klatki piersiowej, jednocześnie podnosząc głowę i ramiona od ziemi. Następnie należy kontynuować to ćwiczenie ruchem pedałowania, zmieniając strony. Zaleca się od jednego do trzech zestawów z 12-16 powtórzeniami.
 • Odwrotne chrupnięcia: Te ćwiczenia pomagają spalić tłuszcz w podbrzuszu. Należy położyć się na plecach na macie do jogi, z kolanami razem i nogami zgiętymi pod kątem 90°, z nogami twardymi na podłodze. Dłonie należy położyć na podłodze w celu wsparcia. Dłonie muszą być napięte, aby unieść biodra z podłogi, a jednocześnie kolana muszą być wciągnięte do środka w kierunku klatki piersiowej. Trzymaj tę pozycję przez sekundę w górnej części ruchu. Nogi powinny być uniesione w górę na powietrzu przed wykonaniem skurczu z podbródkiem od klatki piersiowej.

Wskazówki dietetyczne dotyczące spalania tłuszczu

odchudzanie-jak-schudnac--
Wskazówki dietetyczne dotyczące spalania tłuszczu

Plan diety MyPlate: Rząd Stanów Zjednoczonych (Departament Rolnictwa USA [USDA]) opracował pomocny przewodnik dla dorosłych i dzieci, aby byli jak najbardziej zdrowi. „MyPlate” zastępuje znaną „piramidę żywieniową”, która została uznana za przestarzałą. Model MyPlate pokazuje pięć grup żywności (owoce, warzywa, białka, zboża i nabiał) w zestawie proporcjonalnym, ułatwiając zrozumienie rodzajów żywności i ilości, które należy włączyć do każdego posiłku, aby mieć zdrową i zrównoważoną dietę.

Talerz podzielony jest na cztery nierówne części, które reprezentują różne grupy żywności.

Główne grupy żywności są następujące:

 • Warzywa
 • Białko
 • Ziarno
 • Owoc
 • Mleczarnia

Największą część na talerzu stanowią warzywa, które stanowią 40%, a następnie ziarna, które stanowią 30%. Owoce stanowią 10% talerza, a białko 20%. Owoce i warzywa wypełniają połowę talerza, a białka i ziarna drugą połowę. Niewielka ilość nabiału w szklance (mleko) lub filiżance (jogurt) jest włączona do diety.

Czym jest Post Przerywany?

Każda forma postu pomaga w utracie wagi ciała z powodu obniżenia zawartości kalorii. Wyróżnia się trzy rodzaje postów przerywanych: naprzemienny jednodniowy, okresowy i codzienny ograniczony czasowo. Najefektywniejszym sposobem prowadzenia postu przerywanego jest coś, co można łatwo utrzymać, opierając się na codziennej rutynie danej osoby. Powszechnie zalecane jest ośmiogodzinne okienko do jedzenia. Dla przykładu, jeżeli posiłek jest spożywany o 18:00 wieczorem, to następny posiłek należy przyjąć o 10:00 następnego dnia. Osoba może jeść od godziny 22.00 do 18.00 (ośmiogodzinne okienko do spożywania posiłków) i pościć od godziny 18.00 do 22.00.https://www.ncbi.nlm.nih.gov/