Kategorie
Fit Sylwetka

Keto Guru – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

keto-guru-suplement-na-odchudzanie-

Keto Guru to nowy produkt do kształtowania korpusu, prezentowany jako system podwójnych kapsułek. Innowacyjny produkt, który tnie sylwetkę. Jest on niezwykle dobrze przyjęty w Polsce. Klienci w recenzjach na forum dzielą się głównie pozytywnymi opiniami na temat działania Keto Guru. W uwagach i opiniach nie było skarg na pojawienie się negatywnych skutków ubocznych, przeciwwskazań lub innych działań niepożądanych. Producent twierdzi, że w pełni naturalny wzór najlepszego rozwiązania kontroli kalorii ma na celu zwiększenie metabolizmu. Tonizując ciało i dając mu dużo energii. Nie ma tu żadnej ryzykownej i uciążliwej diety.

Główne składniki to kofeina, guarana, korzeń imbiru, magnez i wyciągi z wapnia. Dodaje się do nich aminokwasy L-lizynę i L-glutaminę. Pomagają one organizmowi budować chudą tkankę mięśniową i zwiększają regenerację komórek. Kompleks Keto Guru posiada również zdolność do walki z otyłością. Ponadto, pomoże Ci uzyskać lepsze reglamentacje spożywanych codziennie ilości cukru i soli. Jest to bardzo ważne dla procesu cięcia ciała, ponieważ może to spowodować zatrzymanie nadmiaru płynów w organizmie. Próba kontroli spożycia węglowodanów jest również bardzo ważna.

5 oznak osiągnięcia ketozy – Jak je rozpoznać?

Z czysto biologicznego punktu widzenia, ciało ludzkie jest maszyną niezwykle elastyczną. Nasza obecna dieta jest bogata w węglowodany. Kiedy jest dostępny, ciało natychmiast rozpoznaje go jako podstawowe źródło energii. Oznacza to, że jeśli jesz jak przeciętny człowiek, twój metabolizm będzie głównie spalać węglowodany. Ideą diety keto jest odwrócenie tego trendu. Istnieje wiele przydatnych przewodników na ten temat.

Keto to surowa dieta o niskiej zawartości węglowodanów. Nie ma jednak potrzeby ograniczania ilości zdrowych włókien występujących w owocach i warzywach, ponieważ mogą one być użyteczne. Włókno zamienia się w tłuszcze zwane trójglicerydami o średnim łańcuchu. Mogą one być wchłaniane przez organizm i bardzo skutecznie przekształcane w ketony. Tak więc spożycie większej ilości błonnika z mniejszą ilością „złych” węglowodanów może prowadzić do wyższego poziomu ketonów we krwi.

Pięć oznak, że osiągnąłeś ketozę, to..:

 • Suchość w ustach i zwiększone pragnienie. Należy pić wystarczającą ilość wody i przyjmować odpowiednie ilości elektrolitów, takich jak sól, potas i magnez.
 • Częste wizyty w toalecie. Keton w organizmie, acetooctan, może przedostać się do moczu.
 • Keto oddech. To z powodu ketonu w organizmie, zwanego acetonem. Może sprawić, że oddech człowieka będzie pachniał owocowo lub podobnie do lakieru do paznokci. Efekt jest tymczasowy.
 • Zmniejszony głód. Wiele osób doświadcza znacznie zmniejszonego uczucia głodu podczas diety ketogenicznej.
 • Zwiększona energia. Pierwszym dniem diety jest tzw. „keto grypa”, która nie ma nic wspólnego z wirusem, ale w rzeczywistości jest zespołem odstawienia węglowodanów. Po tym, większość ludzi ma uczucie euforii.

Czym jest Keto Guru?

keto-guru-diet-jak-schudnac

Keto Guru to system do modelowania ciała w dwóch kapsułkach, który otrzymuje gwiezdne opinie w opiniach klientów, komentarzach i opiniach na forach. W recenzjach nie ma żadnych dolegliwości związanych z pojawieniem się efektów ubocznych lub przeciwwskazań do codziennego stosowania. Producent jest więcej niż zadowolony z pozytywnych rezultatów, jakie produkt o kształcie sylwetki daje w takich krajach jak Polska. Firma zajmująca się kosmetykami organicznymi i odżywianiem przypisuje powodzenie kapsułek kształtujących ciało dobrej skuteczności formuły.

Klienci podkreślają również w swoich opiniach, komentarzach i opiniach na forach, które preferują produkt ze względu na jego bezglutenową formułę. Istnieje wiele pozytywnych opinii od mężczyzn i kobiet, którzy są weganami i wegetarianami. Wszyscy mówią, że odczuwają szybki wzrost poziomu energii i tonu ciała po spożyciu. Nie doświadczyły one żadnych negatywnych skutków. Większość świadectw potwierdza również, że produkt do krojenia sylwetki również skutecznie tłumi apetyt.

Efekty Keto Guru

 • Całkowicie naturalna formuła bezglutenowa i przyjazna dla warzyw z ekstraktami z Guarany, imbiru i kofeiny;
 • Ma zdolność do stłumienia apetytu i zwiększenia poziomu energii;
 • Brak skarg dotyczących występowania niepożądanych działań ubocznych lub reakcji alergicznych
 • Dobra cena i oryginalna wysoka jakość płatności Cash-On-Delivery na oficjalnej stronie internetowej;

Uwaga! Brak skarg przeciwwskazań w recenzjach i komentarzach Keto Guru nie wyklucza ich. Proszę stosować się do instrukcji obsługi producenta, umieszczonej w opakowaniu jako instrukcja obsługi!

Jak zastosować Keto Guru do aktywnej utraty masy ciała, oparty na systemie podwójnych kapsułek?

Chociaż działa na złożonej zasadzie działania, kapsułki Keto Guru są dość łatwe do pobrania. Producent zastosował dokładną instrukcję użytkowania krok po kroku wewnątrz opakowania produktu. Można je znaleźć w formie obszernej instrukcji obsługi. Kapsułki o podwójnym działaniu dostępne są w dwóch oddzielnych pęcherzach o różnych kolorach. Klienci muszą wziąć 1 (jedną) kapsułkę z każdej z nich w wyznaczonym czasie pobrania. Nie wystąpiły żadne dolegliwości związane z ewentualnymi reakcjami alergicznymi, działaniami niepożądanymi lub innymi przeciwwskazaniami do jego codziennego stosowania. Powłoka foliowa produktu, która rzeźbi sylwetkę, zapewnia również łatwiejsze trawienie.

Trzy proste kroki, jakie należy wykonać każdego dnia, aby wziąć kapsułki Keto Guru w kształcie ciała:

 • Przyjmować 1 (jedną) kapsułkę z każdego pęcherza 2 (dwa) razy dziennie – rano i wieczorem.
 • Zrób to około 30 minut przed regularnym posiłkiem i pij dużo płynów przez cały dzień.
 • Pamiętaj, aby skoncentrować swoje menu na zdrowych tłuszczach i powtórzyć procedurę przez cały miesiąc kalendarzowy!

Jakie są główne składniki preparatu Keto Guru?

Wszystkie składniki zawarte w formule krojenia sylwetki Keto Guru to organiczne ekstrakty. Są one bezpieczne w codziennej konsumpcji i starają się tonizować ciało i pomagać mu utrzymać dobry poziom energii. Wszystko to podczas gdy apetyt i zachcianki cukrowe są stopniowo stłumione. Jest to rewolucyjna i bezstresowa metoda utorowania drogi organizmowi, aby ułatwić przejście do stanu ketozy.

Głównymi składnikami formuły podwójnej kapsułki Keto Guru są:

 • Kompleks Kofeina i Magnez: To aktywne połączenie zwiększa metabolizm i poziom energii. Dwa zawarte w nim elementy pomagają organizmowi rozbić złogi komórek tłuszczowych, ułatwiając przejście do ketozy. Służy również do aktywnego rzeźbienia trymerem kształtu ciała, wzmacniając poziom odporności.
 • Ginger Root & Guarana Fruit Complex: tłumi głód i pragnienie cukru, poprawiając nastrój i tworząc poczucie dobrego samopoczucia. Innym ważnym elementem jest to, że łagodzi napięcie nerwowe i poprawia jakość snu.
 • L-lizyna, L-glutamina, & Calcium Complex: Aminokwasy pomagają organizmowi budować chudą tkankę mięśniową i działają zapobiegawczo przeciwko powstawaniu rozstępów. Tonują one również skórę oraz dostarczają energii i witalności.

Jak kupić Keto Guru w dobrej cenie w Polsce? Oficjalna strona czy Allegro?

keto-guru

Producent doradza klientom, aby uważali na to, co kupują na portalach takich jak Allegro czy Ceneo. Większość dostępnych tam towarów to kosztowne oszustwa, które nie mają nic wspólnego z oryginalnym systemem podwójnych kapsułek do aktywnego modelowania ciała. Keto Guru można kupić w dobrej cenie w Polsce i na całym świecie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Nie można go znaleźć w formie tabletek w lokalnej aptece.

Taka polityka dystrybucji pozwala producentowi na utrzymanie doskonałej obsługi klienta. Pomaga to również utrzymać równowartość cenową Keto Guru w każdym kraju. Firma współpracuje z autoryzowanym dystrybutorem, który realizuje dostawy spot-on z płatnościami za pobraniem.

Oto jak można kupić kapsułki Keto Guru w dobrej cenie online:

 • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz aktualny numer telefonu w formularzu online na oficjalnej stronie internetowej
 • Otrzymać wezwanie od kierownika spółki dystrybucyjnej i określić szczegóły dostawy
 • Zdobądź Keto Guru, zapłać metodą COD oraz dobrze wyrzeźbiony i stonowany kształt ciała!