Kategorie
Seks

Gigant Gel – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Gigant - opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Innowacyjny żel opracowany w celu zwiększenia wydłużenia penisa, nadania siły podczas aktywności seksualnej, a w konsekwencji zwiększenia wrażliwości i profilaktyki zapalenia gruczołu krokowego.

Ten ostatni, pozwala każdemu człowiekowi na podkreślenie korzyści z podstawowych tygodni. Jest to ponadto żel zwiększający długość penisa, zalecany ze względu na jego całkowicie naturalny skład, ponieważ jest wolny od alergenów.

Codzienne stosowanie produktu nie tylko stymuluje aktywność seksualną, ale również pozwala na smarowanie.

Co to jest żel Gigant i jak to działa?

Wynikiem tego jest rewolucyjny żel, sformułowany tak, aby dać mężczyznom, którzy chcą rozciągnąć penisa, wigor i siłę, jest Gigant. Żel ten ma w 100% naturalny skład, a wygodne opakowanie z hermetycznym zamknięciem pozwala chronić zawarty w nim produkt, korzystając z tego samego w każdym miejscu.

Obecnie jest wiele kobiet, które wykazują niezadowolenie podczas aktywności seksualnej ze względu na długość penisa. W rzeczywistości średnie wydłużenie wynosi 15 cm i często nie satysfakcjonuje kobiet. W związku z tym firma zdecydowała się na produkcję żelu Gigant, aby uniknąć zdrady i tym samym rozwodu.

Gigantyczny żel stosowany codziennie, ma tendencję do szybkiego przyswajania się, dając doskonałe rezultaty. Użycie żelu przez co najmniej 30 dni, daje dobre 5 cm długości i grubości. Podłużny i duży penis jest bardziej satysfakcjonujący dla kobiet. Zastosowanie daje ponadto oczywistą ulgę w zaburzeniach erekcji i zapaleniu gruczołu krokowego, dość obecne w zaawansowanym wieku.

Wśród dobroczynnych właściwości znajduje się również nadwrażliwość penisa, ze względu na fakt, że żel Gigant ma dodatkową funkcję smarowania. Rezultaty są więc szybkie i skuteczne.

Składniki i kompozycja żelu Gigant

gigant-gel-składniki

Rewolucyjny żel Gigant jest używany przez wiele osób, które podkreśliły zalety tego produktu. Wynika to z całkowicie naturalnego składu, który pozwala uniknąć ewentualnej obecności alergenów, konserwantów, parabenów, parafin, wazeliny i innych substancji toksycznych dla zdrowego stanu organizmu.

Innowacyjna formuła jest stosowana w taki sposób, aby była przyswajana przez tkanki członka, co sprzyja powiększaniu się tkanek jamistych narządu płciowego, a tym samym zwiększeniu grubości i wydłużeniu.

  • Rhodiola Rosea, która ma zdolność wzmacniania ścianek naczyń krwionośnych i ułatwiania mikrokrążenia krwi, umożliwiając swobodne krążenie krwi.
  • Owoce Pauinia cupana, posiadające zdolność do powiększania tkanki jamistej. Wynika z nich wysokie źródło optymalnych składników w celu zwiększenia tworzenia się plemników i zwiększenia aktywności seksualnej człowieka.
  • Szałwia, działa pobudzająco i pobudzająco na wigor podczas aktywności seksualnej, stymulując hormonalne suszenie rozwojowe. W rzeczywistości jest on zazwyczaj stosowany w równym stopniu w diecie sportowców.
  • Dzika mięta, operowanie ciepłym działaniem, podawanie krwi do penisa i zwiększenie wigoru człowieka

Jak stosować i nakładać żel Gigant

Gigant żel jest dość przykładowy w użyciu i tylko kilka kroków, aby skorzystać ze składu produktu. W rzeczywistości wystarczy nałożyć produkt powierzchownie na penisa przed aktywnością seksualną, stosując lekką stymulację manualną, aż do momentu pełnego przyswojenia produktu przez organ.

Firma zaleca stosowanie żelu tylko zgodnie z zaleceniami na zewnętrznej obudowie i tym samym unikanie metod majsterkowania. Produkt musi być stosowany przed aktywnością seksualną, po wykonaniu kilku prostych kroków:

  • wypłukać i użyć detergentu, aby wyeliminować odpady z penisa.
  • otworzyć obudowę
  • wziąć niewielką ilość żelu
  • umieścić żel i wykonać ręczną stymulację
  • czekać na kompleks absorpcyjny
  • Zastosowanie produktu jest podobne do produktu, który sprzyja smarowaniu, dając wigor i samozadowolenie obu podmiotom.

Opinie i przeciwwskazania dotyczące stosowania żelu Gigant

Ze względu na swój 100% naturalny skład, żel Gigant nie ma żadnych ostrzeżeń ani skutków ubocznych. Stosowanie produktu nie powoduje podrażnień i problemów ze skórą. Zaleca się jednak testowanie produktu na ukrytym obszarze w celu podkreślenia ewentualnych zaczerwienień.

W przypadku pęcherzyków, swędzenia i zaczerwienienia, zaleca się unikanie stosowania, ponieważ mogą one być uczulone na sam produkt lub na jeden ze składników, z których się składa.

Ostrzeżenie: Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy przekraczać dawek. Nie używać z metodami DIY. Po otwarciu przechowywać produkt w chłodnym miejscu z dala od źródeł ciepła.

Recenzje osób, które użyły Gigant Gel

gigant-gel

Następnie zgłaszane są przeglądy ekstrapolowane na forach podmiotów, które korzystały z produktu i złożyły osobiste zeznania po przeprowadzeniu odpowiednich eksperymentów z produktem:

Grzegorz pisze: Od jakiegoś czasu zauważałem zmiany nastroju u mojej partnerki, kiedy próbowałem nawiązać z nią fizyczny związek. Po tym jak spróbowałem pod każdym względem zrozumieć, w czym tkwił problem, zdałem sobie sprawę, że prawdopodobnie już jej nie satysfakcjonuję. Poszedłem więc poszukać produktu, który by mi pomógł, a jednocześnie na dłuższą metę nie powodował problemów zdrowotnych. Odkąd odkryłem żel Gigant, nie mogę się już bez niego obejść. Mój partner jest super zadowolony, a nawet przeprosił, że wcześniej o tym nie mówił. Co mogę powiedzieć, dziękuję!

Mariusz pisze: To były lata, że nie mogłem być razem z kobietą, zawsze czułem się nie na miejscu, zdemotywowany, a strach, że nie będę w stanie ich zaspokoić doprowadził mnie do uniknięcia tego podejścia. W dodatku, z wiekiem, wstyd, że rozmawiałem o tym z kolegami przejął, dopóki nie nabrałem odwagi i nie postanowiłem narazić problemu mojemu drogiemu przyjacielowi. Polecał żel Gigant. Niestety jednak po pierwszym użyciu zacząłem odczuwać mrowienie na tym obszarze i swędzenie, które mimo umycia nadal się utrzymuje. Wolałem przestać, żeby nie uciekać się do wielkich niebezpieczeństw. Szkoda.

Anna pisze: Bardzo kocham mojego męża i w związku z tym mimo wielkości jego penisa nie było dokładnie to, czego chciałam, wolałam nie wskazywać mu na problem, który mnie zdenerwował. Niestety, wraz z postępującym wiekiem wigor maleje i w konsekwencji to, co mogło być lekkim problemem, zaczęło być bardzo istotne. Po wielu badaniach, przyszedłem do recenzji żelu Gigant. Muszę przyznać, że byłem trochę zakłopotany, żeby mu to dać, bałem się to stracić, ale w końcu to zrobiłem. Muszę powiedzieć, że nie skakał z radości, ale też nie brał tego dobrze. Jednak po jego użyciu nawet on zaczął zauważać pewne wyraźne ulepszenia i do dziś dziękuje mi za umożliwienie mu odkrycia tego produktu. To wspaniale.