Kategorie
Zdrowie & Uroda

Cardiol – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

cardiol-skład

Cardiol to nowy suplement diety opracowany w celu zwalczania nadciśnienia tętniczego, obecnie dostępny również w Polsce. Koncentrat substancji czynnych, które w naturalny sposób pomagają organizmowi utrzymać ciśnienie krwi pod kontrolą. Recenzje i opinie na forach mówią o naprawdę silnym i bezpiecznym suplemencie, który już pomógł tysiącom ludzi odzyskać dobre samopoczucie i zdrowie.

8 użytecznych środków spożywczych przeciwko nadciśnieniu tętniczemu

Niektóre zmiany w diecie mogą znacznie zmniejszyć nadciśnienie. Niektóre produkty spożywcze mogą pomóc w obniżeniu ciśnienia krwi, zarówno w perspektywie krótko-, jak i długoterminowej. Zobaczmy, jakie są.

 • Jagody – Jagody i truskawki zawierają antocyjany, flawonoidy, które pomagają obniżyć ciśnienie krwi. Jedzenie jako przekąska lub gratka po posiłku może być prawdziwym środkiem podnoszącym ciśnienie krwi.
 • Banany – Ten owoc zawiera dużo potasu, minerału, który odgrywa bardzo ważną rolę w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi. Banan średniej wielkości zawiera około 422mg potasu, substancji, która może zmniejszyć szkodliwe działanie sodu i zmniejszyć napięcie w ściankach naczyń krwionośnych.
 • Buraki – Sok z buraków może obniżyć ciśnienie krwi zarówno w krótkim jak i długim okresie. Codzienne picie szklanki soku buraczanego lub dodawanie buraków do sałatek może być bardzo pomocne w walce z nadciśnieniem.
 • Ciemna czekolada – Dobre wieści dla tych, którzy mają słodki ząbek i muszą obniżyć ciśnienie krwi. Czekolada jest bogata w kakao, substancję, która może pomóc obniżyć ciśnienie krwi. Ważne jest jednak, aby zdecydować się na czekoladę wysokiej jakości, która zawiera co najmniej 70% kakao i spożywa nie więcej niż 30 gramów dziennie.
 • Kiwi – Ten owoc może obniżyć ciśnienie krwi przy nieznacznie wyższym poziomie. Kiwi jest również bogate w witaminę C, substancję, która może znacząco pomóc w walce z nadciśnieniem.
 • Arbuz – Ten orzeźwiający letni owoc zawiera aminokwas zwany cytryliną, substancję, która pomaga organizmowi produkować tlenek azotu. Gaz ten z kolei przyczynia się do rozluźnienia naczyń krwionośnych i zwiększenia elastyczności tętnic, ułatwiając przepływ krwi do organizmu.
 • Owies – to zboże zawiera rodzaj błonnika zwanego beta-glukanem, który może przeciwdziałać stężeniu cholesterolu we krwi i pomóc obniżyć ciśnienie krwi. Rozpoczęcie dnia z miską owsianki może okazać się bardzo dobrym wyborem na obniżenie ciśnienia krwi.
 • Zielone warzywa liściaste – bogate w azotany, mogą pomóc w regulacji ciśnienia krwi. Spożycie 1/2 porcji warzyw dziennie może zmniejszyć nadciśnienie. Zielone warzywa liściaste to: kapusta, zielona kapusta, koper włoski, kapusta, sałata, musztarda, szpinak i boćwina.

Czym jest Cardiol?

Jak leczyć nadciśnienie?

Cardiol jest ważną, naturalną pomocą w skutecznej walce z nadciśnieniem i wszystkimi związanymi z nim objawami. Produkt w praktycznych kapsułkach, które należy przyjmować codziennie, dla mężczyzn i kobiet, który nie powoduje skutków ubocznych i można zamówić z oficjalnej strony internetowej w bardzo korzystnej cenie.

Cardiol to dodatek w praktycznych kapsułkach, który dzięki swojej naturalnej formule jest w stanie pomóc:

 • Dzięki działaniu bioflawonoidów można normalizować ciśnienie krwi już od pierwszych kilku godzin po jej zażyciu.
 • Przywrócenie toniczności i elastyczności naczyń krwionośnych, przez cały okres przyjmowania.
 • Bezpieczny w każdym wieku i skuteczny w każdym stadium nadciśnienia.
 • Unikalna, naturalna i bezpieczna formuła, bardzo różniąca się od produktów nadciśnieniowych sprzedawanych w aptekach.
 • Korzyści te znajdują potwierdzenie w recenzjach i opiniach tysięcy osób, które już z nich korzystały i z nich korzystały.

Składniki i skład kapsułek Cardiol

Całkowicie naturalny skład, który sprawia, że produkt ten jest odpowiedni dla każdego i może być również przyjmowany bez recepty.

 • Cordyceps grzyb: łagodzi niepokój i jest przydatny przed przeciążeniem układu nerwowego z powodu stresu, bezsenności, itp;
 • Brazylijskie grzyby agaryczne i Shiitake: poprawiają pracę serca i oczyszczają naczynia krwionośne z produktów odpadowych, dzięki zawartym w nich bioflawonoidom;
 • Biała kurantka: przydatna w walce z żylakami i zakrzepicą. Przyczynia się do poprawy krążenia żylnego, rozpuszczania zakrzepów krwi i wzmocnienia ścian naczyń krwionośnych;
 • Grzybek Maitake: może przeciwdziałać wzrostowi poziomu glukozy we krwi, pomagając w ten sposób zapobiegać cukrzycy;
 • Wyciąg z balsamu cytrynowego: przydatny w przypadku nadwagi. Pomaga w odchudzaniu i stymuluje metabolizm i pracę nerek.

Jak prawidłowo przyjmować ten produkt do walki z nadciśnieniem tętniczym?

Oto prosta procedura przyjmowania tabletek Cardiol, zalecana przez producenta i przedstawiona na opakowaniu handlowym:

 • Przyjmować 2 kapsułki Cardiol dziennie, w towarzystwie szklanki wody.
 • Dla uzyskania maksymalnego efektu zaleca się stosowanie tego suplementu przez 3 miesiące.
 • Dalsze informacje znajdują się na oryginalnym opakowaniu handlowym.

Cardiol: cena i gdzie kupić?

cardiol-kapsuly--

Aby zwiększyć popularność tego naturalnego produktu przeciwko nadciśnieniu tętniczemu, należy stosować stosunek jakości do ceny. Dzięki promocji oferowanej na oficjalnej stronie internetowej, można w rzeczywistości kupić produkt po obniżonej cenie. Zamówienie na oficjalnej stronie internetowej jest proste i pozwala na otrzymanie produktu przez kuriera, z bezpłatną wysyłką! Wszystko to po prostu poprzez wypełnienie formularza zamówienia i potwierdzenie adresu wysyłki do konsultanta, który skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

Płatności można dokonać wygodnie przy dostawie, która zazwyczaj odbywa się w ciągu kilku dni od wysłania zamówienia.