Kategorie
Zdrowie & Uroda

Cardio-9 – suplement – kapsułki – cena – allegro – gdzie kupić – apteka – nadciśnienie – choroby serca

suplement-usprawniający-pracę-serca

Cardio-9 to suplement diety w postaci kapsułek, który wspomaga krążenie krwi i poprawia napięcie naczyń krwionośnych. Produkt ten, zawierający składniki aktywne, obniża poziom złego cholesterolu i zmniejsza ryzyko rozwoju chorób serca.

Substancje stosowane do tworzenia suplementu Cardio-9 rozcieńczają krew i poszerzają ściany naczyń krwionośnych. Pierwsze efekty pojawią się po kilku dniach leczenia.

LDL-Cholesterol, znany również jako „zły” cholesterol, może gromadzić się na ściankach naczyń krwionośnych, czyniąc je sztywnymi. Z tego powodu krążenie krwi jest zaburzone, dlatego mogą wystąpić różne choroby układu krążenia.

Poziom cholesterolu LDL może wzrosnąć u osób, które spożywają zbyt dużo przetworzonej żywności lub czerwonego mięsa. Ponadto otyłość, brak aktywności fizycznej i wysokie spożycie alkoholu mogą wpływać na poziom cholesterolu.

Chociaż wysokiemu poziomowi cholesterolu LDL nie towarzyszą objawy, mogą one zwiększać ryzyko poważnej choroby.

Zaburzenia te, które występują z powodu odkładania się cholesterolu na tętnicach, mogą powodować szereg objawów, takich jak ból w klatce piersiowej, ból w chodzeniu lub udar mózgu.

Jeśli chcesz obniżyć swój poziom złego cholesterolu, możesz spróbować suplementu Cardio-9. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

Co to jest Cardio-9?

Cardio-9 to nowy suplement dla osób, które chcą poprawić krążenie krwi i obniżyć poziom cholesterolu LDL. Metoda ta wydaje się być niezwykle skuteczna, ponieważ obiecuje obniżyć zły poziom cholesterolu aż o 92% w ciągu zaledwie 4 tygodni.

W związku z tym ryzyko rozwoju chorób serca zostanie znacznie zmniejszone dzięki zawartym w suplemencie składnikom aktywnym. Kardio-9 rozrzedza krew i poszerza ściany naczyń, pomagając w ten sposób osobom cierpiącym na miażdżycę.

Dzięki temu zabiegowi naczynia krwionośne ulegną rozszerzeniu, żyły i tętnice zostaną oczyszczone, a płytki miażdżycowe zniszczone. Producenci twierdzą, że suplement Cardio-9 zawiera tylko naturalne składniki i nie powoduje skutków ubocznych.

Zalecam jednak, aby przed użyciem takiego produktu zwrócić się do specjalisty. Po przeprowadzeniu serii badań lekarz będzie w stanie stwierdzić, czy suplement Cardio-9 jest dla Ciebie odpowiedni.

Jakie składniki zawiera Cardio-9?

Na oficjalnej stronie internetowej nie znaleźliśmy wielu informacji na temat zawartości kapsułek Cardio-9. Jedynym wymienionym składnikiem jest wyciąg z kory migdałowej Arjuna.

Ekstrakt ten znany jest z właściwości obniżających poziom cholesterolu i ryzyko chorób układu krążenia. Tłuszcze jednonienasycone i antyoksydanty migdałów utrzymują zdrowie serca.

Jakie są skutki działania Cardio-9?

Spożywanie kapsułek Cardio-9 obniży poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi nawet o 84%. Ponadto, grubość płytki miażdżycowej będzie mniejsza, a żyły i tętnice zostaną oczyszczone.

Dzięki silnemu składowi, Cardio-9 poprawia krążenie krwi i zwalcza choroby sercowo-naczyniowe. W ciągu zaledwie jednego miesiąca ryzyko zawału serca zostanie znacznie zmniejszone. Sekret tkwi w aktywnej formule specjalnego preparatu, który potrafi ukoić i całkowicie usunąć płytki miażdżycowe.

Cardio-9 jest zalecany nie tylko osobom cierpiącym na miażdżycę, ale również tym, którzy chcą zapobiec tej chorobie. Składniki użyte do stworzenia tego dodatku nie powodują skutków ubocznych i nie wpływają negatywnie na serce, zapewnia producent.

Po zabiegu Cardio-9 serce będzie zdrowsze, a krążenie krwi poprawi się. Ponadto, żyły i tętnice będą silniejsze i odzyskają swoją elastyczność.

Żywność, która może obniżyć poziom cholesterolu

Poziom złego cholesterolu może wzrosnąć u osób stosujących niezdrową dietę. Jeśli okaże się, że masz wysoki poziom cholesterolu, nadszedł czas, aby zbadać swoją dietę. Dodaj produkty obniżające poziom cholesterolu do swojej diety i chroń swoje serce. Oto, co powinieneś zjeść:

  • Oliwa z oliwek – Dzięki wysokiej zawartości tłuszczów jednonienasyconych i antyoksydantów, oliwa z oliwek obniża zły poziom cholesterolu. Wystarczy spożywać dwie łyżeczki oleju dziennie, jeśli chcesz zadbać o zdrowie swojego serca.
  • Owsianka – Spróbuj jeść owsiankę na śniadanie, jeśli chcesz obniżyć swój zły poziom cholesterolu. Zacznij dzień od miski z mlekiem i owsianką i ciesz się żelaznym zdrowiem.
  • Pomidory – Badania pokazują, że codzienne spożycie pomidorów może obniżyć poziom cholesterolu nawet o 10%. Jest to możliwe, ponieważ likopen w pomidorach niszczy komórki tłuszczowe nagromadzone w naczyniach krwionośnych i blokuje produkcję złego cholesterolu.
  • Ciemna czekolada – będąc bogatą we flawonoidy, ciemna czekolada może obniżyć poziom złego cholesterolu. Jeśli chcesz w pełni korzystać z dobrodziejstw tego zdrowego jedzenia, spożywaj czekoladę z co najmniej 70% kakao.
  • Awokado – bogaty w tłuszcze jednonienasycone, ten pokarm obniża zły poziom cholesterolu i zwiększa dobry poziom cholesterolu. Upewnij się, że ten owoc nigdy nie umknie Twojej kuchni i od razu umieść go na swojej liście potraw.
  • Migdały – Obniżając poziom złego cholesterolu, migdały zwiększają poziom dobrego cholesterolu, ponieważ zawierają tłuszcze nienasycone. Wystarczy spożywać 10 migdałów dziennie, aby cieszyć się ich właściwościami.
  • Czosnek – Z czasem czosnek był stosowany zarówno jako składnik żywności, jak i jako środek leczniczy. Ponieważ zawiera on allicynę, czosnek obniża zły cholesterol i obniża ciśnienie krwi.

Jak działa Cardio-9?

Cardio-9 rozszerza naczynia krwionośne i drastycznie zmniejsza ryzyko udaru. Proces niszczenia płytek miażdżycowych rozpocznie się, gdy tylko kapsułki dotrą do organizmu. Nawet po pierwszym dniu leczenia poziom cholesterolu obniży się o około 60% i poprawi się krążenie krwi.

Tajemnica tkwi w unikalnym składzie aktywnych biostymulatorów, w tym ekstraktu migdałowego z Arjuna. Składniki aktywne zmiękczają, łamią i miażdżą płytki miażdżycowe, usuwając je z tętnic.

Przy regularnym stosowaniu suplementu Cardio-9

źródła:

marek.babicz@up.lublin Katedra Hodowli i Technologii Produkcji Trzody Chlewnej, Wydział Biologii i Hodowli Zwierząt, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie; www.up.lublin.pl
3 marcinhalabis@interia.pl UP Lublin

https://www.netlekarz.pl/koenzym-q10/